ye-logo.v1.2

Стало відомо, чому СБУ проводить обшуки на підприємствах нардепа

Кримінал 3385
Запитати в Сергія Лабазюка про обшуки не вдається. Його телефон вимкнений
Запитати в Сергія Лабазюка про обшуки не вдається. Його телефон вимкнений. Фото: youtube.com

Правоохоронці звітують, що викрили багатомільйонне розкрадання бюджетних коштів.

«Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили багатомільйонне розкрадання бюджетних коштів посадовцями Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, організоване через комерційні структури підконтрольні одному з народних депутатів», - повідомляють у прес-центру СБУ.

За даними сайту «Є», мова йде про нардепа Сергія Лабазюка. «Правоохоронці встановили, що протягом 2015-2016 років «автомобільні» чиновники уклали низку договорів з двома комерційними структурами на поточний ремонт доріг. Співробітники спецслужби з’ясували, що фірми належать одному з народних депутатів. Він також, фактично, контролював дії посадовців Служби автомобільних доріг, які узгоджували з депутатом об’єкти ремонту та вартість робіт, - йдеться в повідомленні прес-служби СБУ. - У 2015 році одна з комерційних структур отримала замовлення на ремонт доріг державного значення на 17,2 мільйона гривень, у поточному - інша фірма вже «освоїла» 75,5 мільйона, до кінця року планувалося перерахувати ще майже 34,4 мільйона гривень. Оперативники СБ України встановили, що під час ремонту доріг підрядники порушили технології через використання меншої кількості матеріалів, ніж необхідно. Посадовці Служби автомобільних доріг прийняли акти виконаних робіт із завідомо неправдивими даними щодо вартості послуг. Під час передвиборчої компанії депутат для підняття рейтингу, порушуючи бюджетне законодавство, відремонтував за державні гроші автомобільну дорогу місцевого значення на суму 3,5 мільйона гривень».

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, оперативно-слідча група СБУ прибула для проведення обшуків в офісах комерційних структур на Хмельниччині. Власники фірми, як повідомляють у СБУ, викликали сорок охоронців для вчинення опору оперативникам.

Наразі тривають обшуки в Службі автомобільних доріг, комерційних структурах та за місцями проживання фігурантів справи.

Зауважимо, щоб підтвердити чи спростувати інформацію про проведення обшуків на підприємствах Сергія Лабазюка, ми зателефонували на мобільний телефон народного депутата. І… «зараз абонент знаходиться поза зоною досяжності».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую