ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Хмельницька ОДА незаконно дала в оренду 84 гектарів землі водного фонду, - прокуратура

Кримінал 1318
У комплексі із земельними ділянками, надано в оренду водний об\'єкт, розташований на території Женишковецької сільської ради Віньковецького району.
У комплексі із земельними ділянками, надано в оренду водний об'єкт, розташований на території Женишковецької сільської ради Віньковецького району.

Апеляційним судом Хмельницької області договори оренди були визнані недійсними.

За втручання прокуратури Хмельниччини договори оренди 84 га землі водного фонду вартістю понад 1,2 млн грн визнано недійсними. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Ще два роки тому розпорядженнями Хмельницької обласної державної адміністрації громадянину надано дозволи на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок водного фонду в натурі, затверджено технічну документацію та, у комплексі із земельними ділянками, надано в оренду водний об’єкт, розташований на території Женишковецької сільської ради Віньковецького району.

На підставі укладеного договору оренди у користування місцевого мешканця для рибогосподарських потреб перейшло 84 га землі.

«Встановлено, що вказані розпорядження прийнято всупереч вимогам Закону України «Про аквакультуру» та Водного кодексу України, оскільки водні об’єкти повинні надаватись у користування у комплексі із земельною ділянкою за результатами проведення земельних торгів. З урахуванням цих обставин, водні об’єкти та землі водного фонду передано в оренду без дотримання конкурсних засад», - повідомляє прес-служба прокуратури області.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Андрій Гаврилик, вказані обставини стали підставою для звернення прокуратури області до суду з позовом про визнання розпоряджень облдержадміністрації та, укладених на їх підставі, договорів оренди недійсними.

Рішенням апеляційного суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано, а рішення Віньковецького районного суду, яким у задоволенні позову відмовлено, скасовано.

Відтак, розпорядження обласної державної адміністрації та договори оренди земель водного фонду вартістю понад 1,2 мільйонів. гривень визнано недійсними.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую