ye-logo.v1.2
24 Травня, 2019

У хмельницьких магазинах виявили понад 1200 літрів фальсифікату

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 699
Правоохоронці Хмельниччини виявлено та вилучено понад 1200 літрів фальсифікованого алкоголю
Правоохоронці Хмельниччини виявлено та вилучено понад 1200 літрів фальсифікованого алкоголю . Фото: khmel.gp.gov.ua

Вартість вилученого - понад 300 тисяч гривень.

Правоохоронці під час обшуків торгових закладів на території міста Хмельницького виявили та вилучили більше 1200 літрів фальсифікату. Як повідомляють у прокуратурі області, з них понад 300 літрів незаконно виготовленого алкоголю під виглядом горілки та коньяку.

«Суб’єкти господарювання, які займаються реалізацією продуктів харчування на території обласного центру, окрім цього здійснювали продаж незаконно виготовленого алкоголю під виглядом горілки марок «Finlandia», «Jelzin» і «Absolut blue light» та коньяку, розлитих в тару «beg-in-box». Також, вони здійснювали реалізацію алкогольних напоїв іноземного виробництва без марок акцизного податку встановленого зразка. Загальна вартість вилученого майна становить понад 300 тисяч гривень», - додають у прокуратурі області.

Правоохоронцям вдалось попередити потрапляння неякісної продукції до споживачів. Слідче управління фінансових розслідувань фіскальної служби області здійснює розслідування за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України (зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв).

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео