ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині за минулий рік покарали 180 корупціонерів

Кримінал 1558
У прокуратурі Хмельниччини підвели підсумки роботи за 2017 рік.
У прокуратурі Хмельниччини підвели підсумки роботи за 2017 рік.. Фото: khmel.gp.gov.ua

У прокуратурі області прозвітували про зроблене у 2017 році.

На оперативній нараді у прокуратурі Хмельниччини підбивали підсумки роботи у 2017 році. Упродовж минулого року прокурори здійснили процесуальне керівництво у понад 44 тисячах кримінальних проваджень, у половині з яких досудове розслідування закінчено. Про це повідомляють у прокураторі області.

Минулого року до суду скеровано 40 корупційних кримінальних проваджень та 274 протоколів про правопорушення, пов’язані з корупцією. З них 180 осіб вже притягнуто до адміністративної відповідальності.

Як повідомляють у прес-службі відомства, слідчими прокуратури області до суду направлено обвинувальні акти у 26 кримінальних провадженнях, більшість з яких за фактами вчинення корупційних діянь.

"Завдяки вжитим організаційним та практичним заходам правоохоронними органами області виявлено та знешкоджено 7 організованих злочинних груп, загальною чисельністю 25 осіб, дві з яких діяли за участі неповнолітніх. Обвинувальні акти у всіх кримінальних провадженнях скеровано до суду", - зауважив прокурор області Олег Синишин.

За даними відомства, упродовж 2017 року прокурорами пред’явлено до суду позовів на суму, що перевищує 344 мільйонів гривень. Судами уже задоволено позовні вимоги на суму 305 мільйонів гривень. За позовами прокурорів попереджено незаконне надання та реально повернуто з неправомірного використання 10,2 тисячі га земель.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую