ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

Посадовця з Хмельниччини засудили за хабар у 6 тисяч гривень

Маргарита ЧУБА Кримінал 989
Посадовець має сплатити штраф
Посадовець має сплатити штраф. Фото: ua.korrespondent.net

Посадовець сплатить штраф за одержання неправомірної вигоди.

У травні минулого року правоохоронцями під час одержання неправомірної вигоди викрито начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету однієї з міських рад об’єднаної територіальної громади в області. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Правоохоронці встановили, що до органу місцевого самоврядування із заявою про надання дозволу на визначення меж земельної ділянки з метою встановлення на ній тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності звернувся місцевий мешканець..

У прокуратурі області повідомили, що з метою одержання неправомірної вигоди, посадовець повідомив заявнику, що для повторного розгляду його заяви та лобіювання вказаного питання під час розгляду на черговій сесії для депутатів ради необхідно передати 6 тисяч гривень.

Проте, зловмисника викрили «на гарячому», а кошти вилучено після одержання обумовленої суми хабара, а неправомірно одержані кошти вилучено.

Полонським районним судом посадовця визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 369-2 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди для третіх осіб за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, пропозиція та обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди).

Посадовець має сплатити штраф у розмірі 15 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, нещодавно за хабар у 12 тисяч гривень засудили чиновника

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята