ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Посадовця Держпраці, якого підозрюють у корупції, суд відсторонив від роботи

Кримінал 2103
Посадовця затримали на початку лютого
Посадовця затримали на початку лютого. Фото: khmel.gp.gov.ua

Чоловіку оголосили про підозру.

Ще на початку лютого правоохоронці затримали під час отримання неправомірної вигоди головного державного інспектора Управління Держпраці в Хмельницькій області. Як повідомляють у прес-службі апеляційного суду, наразі посадовця відсторонили від займаної посади.

«Красилівський районний суд задовольнив клопотання слідчого про відсторонення від посади чиновника обласного управління підозрюваного від займаної посади строком на 2 місяці. За версією досудового розслідування, посадовець вимагав і отримав від підприємця 5 тисяч гривень неправомірної вигоди. За таку суму держслужбовець мав не притягати його до відповідальності за порушення законодавства про працю», - додають у прес-службі суду.

Ухвала ще не набрала законної сили і може бути оскаржена до апеляційного суду області. Наразі посадовцю оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України – одержання неправомірної вигоди, поєднаної з її вимаганням з використанням службового становища.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую