ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

Кам’янець-Подільський суд відреагував на затримання свого працівника

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 1834
Колеги мають сумніви в отриманні працівником суду хабаря
Колеги мають сумніви в отриманні працівником суду хабаря. Фото: з Фейсбуку

Працівники міськрайонного суду піддали сумніву правдивість інформації, що секретар суду отримав хабаря за сприяння в позитивному результаті розгляду справи.

Як повідомлялося раніше, 31 березня, за наявної на той час від працівників правоохоронних органів інформації, на 1000 доларів США хабара викрито секретаря судового засідання Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області. За обумовлену суму той мав посприяти громадянину С. у закритті суддею цього ж суду адмінпротоколу за ст. 130 КУпАП України.

Разом з тим, на офіційному сайті суду з'явилося повідомлення, що ця інформація не в повній мірі відповідає дійсності.

«За наявній адміністрації суду інформації, справа про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 44 КУпАП, щодо зазначеного громадянина С., станом на 30 березня 2018 року уже декілька днів, як була розглянута Кам’янець-Подільським міськрайонним судом Хмельницької області, громадянина С. було визнано винуватим у вчинені даного правопорушення із накладенням адміністративного стягнення у виді штрафу. Із врахуванням викладеного вище у працівників Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області виникають сумніви в нібито отриманні від громадянина С. працівником суду грошових коштів у сумі 1000 доларів США за сприяння в позитивному результаті розгляду вищезазначеної справи», - йдеться у повідомленні.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас