ye-logo.v1.2
20 Квітня, 2019

У Хмельницькому знайдено 1100 літрів фальсифікованого алкоголю

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 840
Незаконно виготовлений алкоголь, розлитий в ПЕТ-пляшки різного об'єму без марок акцизного податку встановленого зразка, продавали з кіоску
Незаконно виготовлений алкоголь, розлитий в ПЕТ-пляшки різного об'єму без марок акцизного податку встановленого зразка, продавали з кіоску. Фото: khmel.gp.gov.ua

Загальна вартість вилученого майна становить близько 200 тисяч гривень.

Працівники прокуратурита фіскальної служби області, під час проведення обшуку у торговому кіоску, розміщеному на території одного з продовольчих ринків міста Хмельницького, виявлено та вилучено більше 1100 літрів незаконно виготовленого алкоголю під виглядом горілки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

«Незаконно виготовлений алкоголь, розлитий в ПЕТ-пляшки різного об’єму без марок акцизного податку встановленого зразка, продавали з кіоску, в якому реалізовуються продукти харчування. Загальна вартість вилученого майна становить близько 200 тисяч гривень», - йдеться у повідомленні.

«Завдяки злагодженій співпраці правоохоронців вдалось попередити потрапляння неякісної продукції до споживачів», - повідомив начальник відділу прокуратури області Олег Львовський.

За вказаним фактом, під процесуальним керівництвом галузевого відділу прокуратури області, слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області проводиться досудове розслідування за статею 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Наразі проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій з метою встановлення усіх осіб, причетних до вчинення злочину, та обставин кримінального правопорушення.

Загальна вартість вилученого майна становить близько 200 тисяч гривень

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята