ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

Підозрюваних в організації грального бізнесу ще три роки тому, судитимуть лише зараз

Кримінал 789
Нелегальний гральний бізнес обвинувачені організували ще в 2015 році. До суду ж справа дійшла лише зараз
Нелегальний гральний бізнес обвинувачені організували ще в 2015 році. До суду ж справа дійшла лише зараз. Фото: youtube.com

До Шепетівського міськрайонного суду надійшов відповідний обвинувальний акт.

Ще навесні 2015 року, за версією досудового слідства, троє мешканців Шепетівки вирішили зайнятися гральним бізнесом, організувавши проведення азартної гри в карти на гроші під назвою «Покер» у двох варіантах: кеш гри або турніру.

«Обвинувачені для грального залу підшукали та орендували нежитлове приміщення, облаштували його як покерний клуб. З квітня 2015 року залучили осіб, які надавали доступ до азартних ігор і забезпечували діяльність грального закладу, - повідомляє прес-служба Шепетівського міськрайонного суду. - В організованому гральному залі різним особам надавали можливість доступу до азартних ігор на гроші, внаслідок чого отримували незаконний прибуток у вигляді комісії». Та 16 жовтня 2015 року правоохоронці закрили цей клуб.

«Немаючи на меті припинити свою діяльність, обвинувачені вживали певних заходів конспірації, підшукували нові приміщення, де продовжували надавати різним особам можливість доступу до азартних ігор на гроші», - йдеться в повідомленні.

І ось цю справу передали до суду. Тепер шепетівчанам загрожує штраф від 170 тисяч до 680 тисяч гривень. А одному із них ще й позбавлення волі на строк від двох до п'яти років за незаконне придбання та зберігання зброї.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую