ye-logo.v1.2
7 Квітня, 2020

Вчора у Хмельницькому "засікли" львівського кримінального авторитета

Кримінал 2659
Автомобіль перевіряли у Хмельницькому
Автомобіль перевіряли у Хмельницькому. Фото: зі сторінки В'ячеслава Аброськіна

Про це на своїй сторінці написав перший заступник голови Нацполіїції В'ячеслав Аброськін

Він повідомив, що вчора, у Хмельницькому зупинили для перевірки автомобіль «Toyota Sequoia». Поліції повідомили, що у цьому автомобілі пересуваються люди зі зброєю.

"Під час перевірки було встановлено, що на даному авто рухався львівській кримінальний авторитет на прізвисько «Робік». Він при допомозі чеченського «злодія» Гелані прагне отримати статус «злодія в законі» саме в Чечні, де йому зробили «злодійській підхід», подарували шапку вушанку та запевнили , що незабаром він стане членом злодійської сім`ї . Зброя дійсно знаходилася в авто, але з дозволом, який був скасований ще декілька місяців тому", - повідомив В'ячеслав Аброськін.

За словами чиновника, кримінальний авторитет декілька днів тому прибув з Грозного "за дорученням свого покровителя з єдиною метою: кожний перевізник , який здійснює перевезення в напрямку Росії, «держав днр-лнр», окупованого Криму повинен платити «податок» Гелані, а не місцевому кримінальному авторитету".

"В найближчий час ми зробимо все, щоб позбавити кримінальних авторитетів та інших «наглядачів і піднаглядачів» зареєстрованої нарізної зброї, дозволи на яку вони раніше протягом десятків років придбали, використовуючи свої корумповані зв’язки в правоохоронних органах", - повідомив Аброськін і додав, що перевізників-власників приватних автобусів, які сплачують «податки» «злодіям», рекомендує звертатися у Департамент стратегічних розробок Нацполіції. 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую