ye-logo.v1.2
27 Березня, 2019

На Хмельниччині виправдали чоловіка, підозрюваного у вбивстві

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 1092
Чоловік втрутився у бійку, бо став її свідком
Чоловік втрутився у бійку, бо став її свідком. Фото: kmm.km.court.gov.ua

Суд не побачив в його діях складу інкримінованого кримінального правопорушення.

Хмельницький міськрайонний суд виніс виправдувальний вирок та визнав чоловіка, 1978 року народження, невинуватим у пред’явленому обвинуваченні за ч.1 ст.119 КК України (вбивство через необережність). Його виправдано за відсутністю в його діях складу інкримінованого кримінального правопорушення.

Як повідомляє прес-служба суду, чоловік обвинувачувався в тому, що помітивши сварку односельців, вирішив її залагодити та втрутився в суперечку, що не сподобалось одному із учасників конфлікту, який перебував в стані алкогольного сп’яніння. Обвинувачений, за версією слідства, штовхнув чоловіка, останній же не втримався, втратив рівновагу та впав спиною на асфальт, вдарившись головою. В результаті падіння з висоти власного росту, чоловік отримав ушкодження від яких і помер.

В судовому засіданні обвинувачений пояснив, що став свідком того, як чоловік б’є свою колишню співмешканку, тримаючи за коси та головою об бетонне покриття. Чоловік не міг залишатись осторонь, тож відтягнув кривдника від жінки,а останній натомість замахнувся вдарити рятівника потерпілої. Чоловік з метою самозахисту відштовхнув «нападника», а той не втримав рівновагу і впав. Обвинувачений пояснив, що намагався врятувати потерпілого, зробив масаж серця, той прийшов до тями, а помер потерпілий через 6 днів і знайшли його у лісі.

Суд, дослідивши матеріали справи вказав, що обвинувачений, відштовхуючи потерпілого, що замахнувся вдарити його, перевищення меж необхідної оборони не допустив. Обраний обвинуваченим спосіб захисту відповідав небезпечності посягання та обстановці захисту, був своєчасним та співмірним, тож суд виправдав обвинуваченого за відсутністю в його діях складу інкримінованого кримінального правопорушення.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу