ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

У Хмельницькому псевдолікарі обманюють пенсіонерів та забирають у них заощадження

Кримінал 2371
Шахраї телефонували до пенсіонерів на стаціонарні телефони
Шахраї телефонували до пенсіонерів на стаціонарні телефони. Фото: facebook.com

Люди похилого віку віддали шахраям понад 40 тисяч гривень та більше 2-х тисяч доларів.

Вчора, 30 вересня, у Хмельницькому шахраї обдурили четверо пенсіонерів. Усі вони стали жертвами псевдолікарів і відали їм свої заощадження.

«Шахраї обрали собі жертв, яким від 80 до 90 років. У всіх випадках обман розпочинався з телефонного дзвінка на стаціонарний телефон. Додзвонювач представлявся лікарем з травмпункту Хмельницької обласної лікарні і під приводом проведення операції онуку, який нібито травмований у ДТП, зазначав, що операція платна та необхідно негайно надати гроші, за якими приїде працівник лікарні», - розповідає старший інспектор сектору моніторингу Хмельницького відділу поліції Людмила Берестова.

Далі шахрай повідомляв пенсіонерам, що разом з грошима необхідно передати заяву про добровільну оплату операції, де необхідно вказати свої анкетні дані та адресу проживання.

«Коли потерпілі озвучували по телефону свій адрес, шахраї упродовж 10-15 хвилин прибували до місця проживання потерпілих та отримували грошові кошти. В першому випадку потерпілі віддали 1600 гривень та 50 доларів. У другому випадку – 20 тисяч гривень та 400 доларів. У третьому – 10 тисяч гривень, а у четвертому 2 тисячі доларів та 10 тисяч гривень», - каже Людмила Берестова.

Додає, що усі гроші забирав чоловік невисокого зросту, худорлявий, сіро-голубі очі, русявий, в темному одязі.

В усіх випадках працівники поліції за фактом шахрайства внесли відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань і наразі працюють над пошуком зловмисників.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую