ye-logo.v1.2
20 Квітня, 2019

Суд покарав шахрайку, яка «зняла порчу» з хмельничанки на 30 тисяч гривень

Наталя ГАРМАТЮК Кримінал 512
"Ворожка" кілька разів притягувалась до відповідальності за шахрайство. Фото: portal.lviv.ua

«Ворожка» вчиняла подібні неодноразово і притягувалась до відповідальності.

Хмельницький міськрайонний суд призначив покарання жінці за шахрайство вчинене повторно. Як повідомляють у прес-службі суду, «ворожка» виманила у хмельничанки усі гроші та золото за «зняття порчі».

«У червні 2017 року обвинувачена у торговельно-розважальних закладів міста повідомила директорці магазину, що на неї наведена порча і зняти її можна зняти через ритуал. При цьому, жінка ромської національності вказала, що потрібно це робити за місцем проживання директорки магазину. Жінка, введена в оману, погодилась та провела жінку у свою квартиру. Там обвинувачена повідомила, що для проведення ритуалу зняття, необхідно принести всі гроші та коштовності», - кажуть у суді.

Додають, що далі «ворожка» загорнула кошти та коштовності в серветку та попросила жінку принести горщик із землею, аби закопати цінності. Поки жінка вийшла по горщик, обвинувачена поміняла згорток з цінностями на заздалегідь підготовлений з 1,2 гривневими купюрами та копійками, який і закопали з потерпілою в горщик. Шахрайка вказала потерпілій протягом години не відкопувати згорток, аби завершився ритуал, а сама покинула квартиру.

«Цінностями шахрайка розпорядилась на власний розсуд, завдавши потерпілій шкоди на суму понад 30 000 гривень. Такі дії обвинувачена вчиняла не вперше, та раніш була тричі судима за вчинення таких злочинів», - розповідають у суді.

Вироком Хмельницького міськрайонного суду «ворожку» засуджено до 2 років позбавлення волі. Та суд приєднав покарання, призначене вироком Шевченківського районного суду Чернівців, що обвинувачена не відбула, і остаточно визначив 3 роки 9 місяців позбавлення волі.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята