ye-logo.v1.2
6 Серпня, 2020

Хмельницький суд розпочав розгляд справи екс-посадовця Романа Миколаїва

Кримінал 3423
Роман Миколаїв змінив захисника
Роман Миколаїв змінив захисника. Фото: автора

Підозрюваному обирали запобіжний захід.

Сьогодні, 26 жовтня, у Хмельницькому міськрайонному суді мало відбутись підготовче засідання у справі екс-посадовця Романа Миколаїва. Колишнього директора міського департаменту освіти підозрюють у тому, що будучи п’яним за кермом він вчинив ДТП, в результаті якої двоє людей загинуло ще четверо отримали травми.

На час досудового розслідування Роман Миколаїв перебував під вартою. Правоохоронці зібрали усі докази та результати експерти, сторони процесу ознайомились з обвинувальним актом. Відповідно, кілька днів тому, справа надійшла на розгляд до Хмельницького міськрайонного суду. Та, призначене на сьогодні підготовче засідання не відбулось. Слухання перенесли, оскільки не з'явились потерпілі і їх законні представники.

Також, Роман Миколаїв повідомив суд про те, що відмовляється від одного зі своїх захисників Максима Шевчишина. Як пояснив сам адвокат, він не має повноважень представляти екс-посадовця у суді першої інстанції.

Окрім того, до суду надійшло клопотання від прокурора про обрання міри запобіжного заходу, строк якого спливав 29 жовтня. Державний представник наполягав на тому, аби не змінювати тримання під вартою на більш м'який запобіжний захід. Апелював він до тих же причин, які називав у судах на етапі досудового розслідування – можливість переховуватись, впливати на свідків, вчиняти інші правопорушення.

Прокурор просив про продовження терміну тримання під вартою

«Я заперечую проти такого запобіжного заходу, - зазначив захисник Ігор Колесник. - Вважаю, що обвинувачення і підозра - не обґрунтовані. Клопотання прокурора не відповідає вимогам кримінально-процесуального кодексу, оскільки жодним чином не пояснена неможливість обрання більш м'якшого запобіжного заходу. Як буде перешкоджати й переховатись від органу досудового розслідування Роман Миколаїв, коли він буде знаходитись під домашнім арештом з електронним засобом контролю».

Суддя Володимир Навроцький вислухав усі сторони й вирішив продовжити Роману Миколаїву термін тримання під вартою до 24 грудня включно, а підготовче засідання перенести аби змогли з'явитись потерпілі та решта обов'язкових учасників процесу.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую