ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Суд у справі Миколаїва: правоохоронці завершили розслідування смертельної ДТП за участі екс-освітянина

Кримінал 5123
Досудове розслідування у справі Романа Миколаїва завершене
Досудове розслідування у справі Романа Миколаїва завершене. Фото: автора

Справу ще не передали до суду.

Сьогодні, 26 вересня, слідча суддя Хмельницького міськрайонного суду продовжила термін перебування під вартою Роману Миколаїву, якого підозрюють у вчинені смертельної ДТП. Наприкінці травня колишній директор департаменту освіти міста у стані алкогольного сп’яніння і на службовій автівці "влетів" у «КАМАЗ». В результаті ДТП двоє людей загинуло, ще четверо постраждало.

12 вересня суд знову продовжив запобіжний захід лише до 30 вересня, оскільки слідчі очікували результатів останньої ескпертизи. Як повідомили правоохоронці сьогодні у залі суду, наразі вони звершили досудове розслідування справи у кримінальному проваджені.

«Досудове розслідування завершене. Всі процесуальні та слідчі дії виконані. Підозрюваний та потерпілі ознайомилися за цей час з усіма матеріалами справи. Однак, сторона захисту з жодним аркушем кримінального провадження не ознайомлена. Тому я можу говорити лише про одне – умисне затягування справи, небажання знайомитися з матеріалами справи і, таким чином, зволікання із направленням обвинувального акту до суду. Саме тому ми вирішили звернутися із клопотанням про продовження строку тримання під вартою», - зазначив прокурор Віктор Арсенюк.

За словами слідчої суді Інни Порозової, якби захисники ознайомилися з матеріалами до 26 вересня то, можливо, сьогоднішнього засідання і не було б, а справа надійшла б на розгляд до суду. Адвокат Максим Шевчишин в свою чергу повідомив, що встиг ознайомитись лише із половиною справи. Інший захисник, який проходить у справі, взагалі ще не бачив документів.

Слідчий каже, що підозрюваний може переховуватись чи вчинити інші правопорушення.

У ході судового засідання правоохоронці вкотре наголошували на необхідності продовження строку тримання від вартою і називали ті ж самі аргументи. Серед них можливість переховування підозрюваним, вплив на свідків, вчинення подібних правопорушень, виїзд до Росії (Роман Миколаїв - уродженець Росії). Окрім того, за словами слідчого, нещодавно на сторінці екс-освітянина у соцмережі розмістили інформацію про збір коштів на оплату послуг захисників. У дописі вказано, що збирає цю "допомогу" людина з Росії й зазначено російський контактний номер.

Сам Роман Миколаїв каже, що не знає, хто розміщує подібну інформацію, оскільки немає доступу до інтернету. Стверджує, слідство продовжує ставитись до розгляду справи упереджено.

«Я дивуюся тому, як підходить слідство до справи й все більше бачу, що воно упереджене. Не знаю, хто те все розміщує на моїй сторінці, оскільки в мене доступу немає до інтернету. Можливо, це роблять ті люди, так звані активісти, до яких звертаються правоохоронці. Слова про мою можливу втечу до Росії не витримують ніякої критики», - зазначив підозрюваний.

Слідча суддя Хмельницького міськрайонного суду продовжила запобіжний захід колишньому очільнику Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради. Роман Миколаїв перебуватиме під вартою до 29 жовтня без права внесення застави.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую