ye-logo.v1.2
18 Квітня, 2019

За серію крадіжок городоччанин проведе 4 роки за гратами

Ірина ОЛІЙНИК Кримінал 466
У стані алкогольного сп'яніння обвинувачений напав на жінку
У стані алкогольного сп'яніння обвинувачений напав на жінку. Фото: rivne1.tv

Суд призначив остаточне покарання.

Понад 4 роки за гратами проведе чоловік, що відзначився серією злочинів проти власності в Городку.

Чемеровецький районний суд визнав винним обвинуваченого у крадіжці, вчиненій повторно (частина 2 статті 185 Кримінального кодексу України), та у грабежі, поєднаному з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілої, вчиненому повторно (частина 2 статті 186 Кримінального кодексу України) й призначив остаточне покарання – 4 роки 1 місяць ув’язнення.

Як повідомляє прес-служба апеляційного суду області, інкриміновані злочини чоловік вчиняв під час іспитового строку, що призначив йому Городоцький райсуд, на півтора року звільнивши від відбування покарання за крадіжки у виді позбавлення волі на 3 роки і 6 місяців. Через місяць після вироку, цьогоріч у березні, 34-річний житель Городоцького району вкрав мобільний телефон у знайомого, коли той заснув після застілля. 23 і 24 квітня з новобудови у м. Городок виніс 175 кг чорного металу, який здав на металобрухт. А на третій день ввечері, будучи у стані алкогольного сп’яніння, напав на жінку, вирвав з її рук сумочку, а саму кинув на асфальт.

«Враховуючи, що чоловік вчинив злочини в період іспитового строку, що характеризує його як особу, схильну до протиправних проявів та свідчить про його явне та вперте небажання ставати на шлях виправлення, суд вважає за необхідне призначити покарання у виді позбавлення волі в межах санкції ч.2 ст.185, ч.2 ст. 186 КК України, та остаточно його призначити за правилами ст. 70 КК України. Крім того, до призначеного покарання на підставі ст.71 КК України за сукупністю вироків слід частково приєднати невідбуту частину покарання за попереднім вироком», – ідеться у вироку Чемеровецького районного суду.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята