ye-logo.v1.2

«Рибні» браконьєри заплатять 120 тисяч гривень штрафу

Кримінал 2088
Браконьєри - двоє чоловіків, без відповідного дозволу рибальськими сітями ловили рибу на продаж.
Браконьєри - двоє чоловіків, без відповідного дозволу рибальськими сітями ловили рибу на продаж.. Фото: glavcom.ua

Мешканці кам’янець-подільського району сітями ловили рибу на продаж.

Місцевою прокуратурою в суді доведено вину мешканців одного з сіл Кам’янець-Подільського району, які незаконного займались виловом риби на річці Дністер. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Подія сталась у березні цього року поблизу села Колодіївка. Браконьєри - двоє чоловіків, без відповідного дозволу рибальськими сітями ловили рибу на продаж.

«В результаті незаконного зайняття рибним добувним промислом на річці Дністер, що протікає поблизу села Колодіївка Кам?янець-Подільського району Хмельницької області, правопорушниками виловлено рибу виду вирезуб причорноморський, судак, лящ, короп (сазан), плітка, карась сріблястий, окунь звичайний, а також річковий рак», - йдеться у повідомленні.

Додають, що засудженим призначено покарання у виді двох років обмеження волі, від відбування якого їх звільнено із встановленням іспитового строку.

Як повідомив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар, за позовом місцевої прокуратури судом прийнято рішення про стягнення із чоловіків 123 тисяч гривень шкоди, завданої довкіллю.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую