ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Жителі області втратили майже 17 тисяч гривень від злочинних дій шахраїв

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 576
Жителі Хмельницької області втратили майже 17 тисяч гривень від злочинних дій шахраїв
Жителі Хмельницької області втратили майже 17 тисяч гривень від злочинних дій шахраїв. Фото: facebook.com

Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Хмельницької області надійшло 5 заяв від громадян, які стали жертвами шахрайських дій.

За повідомленням ГУНП у Хмельницькій області, більшість з постраждалих були ошукані псевдобанкірами або під час купівлі товарів через інтернет.

«Так, 11 грудня близько 18:00 години до 37-річного жителя села Колибаївка Кам’янець-Подільського району зателефонувала невстановлена особа й під приводом розблокування його банківської картки випитала реквізити і шахрайським шляхом заволоділа коштами в сумі 3 тисячі 998 гривень. За такою самою схемою втратила 4300 гривень 64-річна кам’янчанка», - повідомили правоохоронці.

Додають, що 2 тисячі 500 гривень перерахував шахраям 38-річний житель села Колубаївці Кам’янець-Подільського району, який намагався придбати через інтернет зимові шини до автомобіля. Також на «гачок» шахраїв попала й 25-річна хмельничанка, яка втратила 4 тисячі гривень, купуючи на одному із сайтів дитяче ліжечко — гроші перерахувала ще 7 грудня, а товар так і не отримала.

«А вчора, близько 20:25 години по вулиці Курчатова до продуктового магазину зайшов невстановлений чоловік і під приводом розміняти грошові кошти, шахрайським шляхом заволодів 2 тисячі 100 гривнями», - повідомили поліціянти.

По усіх цих фактах шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі працюють над пошуком злочинців.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую