ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2019

За «самозахист» кам’янчанин отримав реальний термін покарання

Олександр НІКІТІН Кримінал 1535
Кам'янчанин здійснив декілька пострілів із револьвера
Кам'янчанин здійснив декілька пострілів із револьвера. Фото: zbroia.com.ua

Для засудженого це вже п'ята судимість.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження по обвинуваченню 51-річного місцевого мешканця у хуліганстві, вчиненому з застосуванням вогнепальної зброї. І позбавив чоловіка волі.

Як встановив суд, інцидент стався в Кам’янці-Подільському 9 червня минулого року близько 22.50 в поблизу магазину на вулиці Космонавтів. Обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, після того як потерпілий зробив йому зауваження, щоб той не справляв природні потреби не в установленому для цього місці, з відстані приблизно двох метрів здійснив з револьвера «Zbroia Profi 3» постріли. З револьвера, який на патронах Флобера (набої, в яких відсутній пороховий заряд, а роль метальної речовини виконує капсульний склад), три кулі влучили в обличчя та груди потерпілому. Після цього, обвинувачений почав тікати, але його затримали свідки події.

У суді кам’янчанин заявив, що він не мав на меті справляти природні потреби, а потерпілий почав йому погрожувати. Тому і дістав револьвер, з якого здійснив постріли. Скільки – не пам’ятає. Але це робив для самозахисту.

Утім, сам потерпілий та свідки, розповідали інше. До речі, чоловік, в якого влучили кулі, повідомив у суді й те, що набої до теперішнього часу знаходяться в його тілі, а тому на рентгенографії ідентифікуються як чужорідні тіла. Також просив призначити обвинуваченому суворе покарання.

І суд визнав обвинуваченого винним та позбавив його волі на чотири роки. Утім, на це рішення ще може бути подана апеляція, а тому воно не набрало законної сили.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую