ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

Чоловіку, який вилами заколов бабусю, суд призначив сім років за ґратами

Кримінал 1186
Набрання вироком законної сили обвинувачений чекатиме під вартою
Набрання вироком законної сили обвинувачений чекатиме під вартою. Фото: ілюстрація inphotos.org

Обвинувачений свою вину визнав частково, запевняючи, що вила схопив спросоння.

Суд визнав винним 33-річного жителя села Пліщин Шепетівського району, обвинуваченого в умисному вбивстві, та призначив йому 7 років позбавлення волі.

Родинна трагедія сталася 10 червня 2018 року на подвір’ї будинку, де обвинувачений жив разом матір’ю та бабусею. Як повідомляють у прес-службі апеляційного суду, чергова сварка з нетверезим онуком виявилася для літньої жінки фатальною – чоловік схопив вила і наніс їй кілька ударів у живіт та груди. Внаслідок поранення в серце і значної крововтрати 75-річна бабуся померла на місці.

«Обвинувачений свою вину визнав частково, запевняючи, що вила схопив спросоння, вбивати бабу не хотів. На думку суду, спосіб, характер і механізм заподіяння ушкодження, а також те, що онук не намагався надати допомоги потерпілій сам і нікого не покликав, свідчить якраз про умисел на позбавлення її життя», - йдеться у повідомленні.

Суд врахував, що чоловік вперше притягується до кримінальної відповідальності, позитивно характеризується за місцем проживання, має на утриманні малолітнього сина, думку потерпілої, яка є матір’ю обвинуваченого та дочкою загиблої, і просить не позбавляти волі обвинуваченого.

Враховуючи тяжкість вчиненого злочину, обвинуваченому обрали покарання у виді позбавлення волі в мінімальному розмірі санкції частини 1 статті 115 Кримінального Коексу України. У сторін справи є 30 днів для його оскарження до Хмельницького апеляційного суду.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую