ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

На Хмельниччині суд виніс вирок чоловіку, який скоїв розбій та зґвалтування

Надія СВІНЦІЦЬКА Кримінал 1254
Усі інкриміновані злочини обвинувачений вчинив на п'ятий день після звільнення з місць позбавлення волі
Усі інкриміновані злочини обвинувачений вчинив на п'ятий день після звільнення з місць позбавлення волі. Фото: kma.court.gov.ua

Обвинуваченому присудили 9 років в’язниці.

Ізяславський районний суд визнав винним 37-річного жителя села Плужне Ізяславського району в скоєнні ряду злочинів (частина 1 стаття 153, частиною 3 статті 187, частиною 1 статті 146 КК). Феміда призначила чоловіку остаточне покарання у виді 9-річного позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна, крім житла. Про це повідомили у прес-службі Хмельницького апеляційного суду.

«Усі інкриміновані злочини обвинувачений вчинив на п’ятий день після звільнення з місць позбавлення волі, де він провів останні 4 з половиною роки. 2 вересня 2018 року чоловік прийшов на подвір’я до незнайомої жінки у сусіднє село. Попросив її спочатку сірників, потім води. Поки та пішла до хати, схопив ніж і пішов слідом. Бив потерпілу по обличчю, тримав ніж біля шиї, погрожував життю, запихав до рота хустку та ганчірку. Відібравши гаманець з 50 гривнями та продовжуючи тримати ніж, з погрозами чоловік задовольнив статеву пристрасть неприродним способом. Наостанок забрав у жінки 3 тисячі гривень й телефон, викликав таксі та поїхав до Нетішина. Того ж дня його затримала поліція», - йдеться у повідомленні суду.

Додають, що обираючи міру покарання обвинуваченому, суд врахував, що він вчинив злочини середньої тяжкості та особливо тяжкий злочин, раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за корисливі злочини. При цьому пом’якшуючих покарання обставин суд не встановив.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую