ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

«Вимагали мільйон гривень», - СБУ

Кримінал 3241
Якщо провину чоловіка буде доведено в суді, то йому загрожує до 8 років позбавлення волі
Якщо провину чоловіка буде доведено в суді, то йому загрожує до 8 років позбавлення волі. Фото: ssu.gov.ua

Правоохоронці затримали арбітражного керуючого.

На Хмельниччині викрили арбітражного керуючого на вимаганні хабара. Про це повідомили у прес-центрі Служби безпеки України.

«Оперативники спецслужби задокументували, що посадовець, залучивши до оборудки директора підконтрольного збанкрутілого агропідприємства, вимагали один мільйон гривень від керівника приватної структури, - повідомили в СБУ. - У таку суму зловмисники оцінили нове укладання з комерсантом раніше розірваних арбітражним керуючим договорів з підприємством-банкрутом та не створення перешкод під час ведення ним сільськогосподарської діяльності».

Правоохоронці затримали обох чоловіків у робочому кабінеті арбітражного керуючого під час отримання першої частини неправомірної вигоди у сумі півмільйона гривень.

Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманим підозри в скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368-4 Кримінального кодексу України – «Підкуп особи, яка надає публічні послуги». Санкція якої передбачає від 4 до 8 років позбавлення волі.

Довідково: Арбітражний керуючий - це фізична особа, яка має свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого та діє на підставі ухвали господарського суду. Через арбітражного керуючого здійснюється зв'язок між сторонами, господарським судом та іншими учасниками у справі про банкрутство. Арбітражні керуючі у справі про банкрутство призначаються господарським судом. Обов'язковою умовою провадження діяльності арбітражного керуючого є наявність у самозайнятої особи Свідоцтва на право здійснення діяльності арбітражного керуючого, яке видається Мін'юстом.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую