ye-logo.v1.2
4 Липня, 2020

Полончанина судитимуть за спробу дати хабар правоохоронцю

Кримінал 1083
Під час чергової пропозиції дати хабар правоохоронцю, чоловіка було викрито
Під час чергової пропозиції дати хабар правоохоронцю, чоловіка було викрито. Фото: slovoidilo.ua

Чоловік намагався посприяти аби його син уникнув кримінальної відповідальності.

Ще у липні цього року, у Полонному в результаті проведення слідчо-розшукових дій, правоохоронці задокументували спробу дати хабар правоохоронцю. Тепер за цей вчинок чоловік постане перед судом. Як повідомляють у пресслужбі прокуратури Хмельницької області, так у Полонному місцевий житель намагався посприяти уникненню його сином кримінальної відповідальності за злочин.

«Зокрема, мешканець Полонного, намагаючись посприяти уникненню його сином кримінальної відповідальності за незаконний посів та вирощування 124 рослин коноплі, запропонував начальнику сектору кримінальної поліції Полонського відділення неправомірну вигоду в розмірі 200 доларів США. Про таку пропозицію правоохоронець повідомив своє керівництво та за вказаним фактом розпочато досудове розслідування», - йдеться у повідомленні.

Згодом, під час чергової пропозиції дати хабар правоохоронцю, чоловіка було викрито.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар, наразі обвинувальний акт за частиною 1 статті 369 кримінального кодексу України (пропозиція надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) направлено для розгляду до суду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую