ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

У Полонному оштрафували батька, який «відкуповував» сина від кримінальної відповідальності

Кримінал 2043
Сина обвинувачуваного підозрюють у вирощувані наркотичних речовин
Сина обвинувачуваного підозрюють у вирощувані наркотичних речовин. Фото: ілюстративне huffingtonpost.ca

Чоловік двічі намагався дати місцевим поліцейському хабаря.

 Полонський районний суд визнав винним чоловіка, який намагався дати поліцейському хабаря, щоб врятувати сина від кримінальної відповідальності за вирощування наркотиків.

За інформацією пресслужби апеляційного суду Хмельницької області, чоловік двічі намагався дати хабаря начальнику сектору Полонського відділення поліції. Той за дорученням слідчого займався встановленням і допитом свідків у справі незаконного вирощування сином обвинувачуваного 124 кущів конопель. За це йому загрожувала кримінальна відповідальність, передбачена частиною 2 статті 310 Кримінального кодексу України.

Щоб припинити розслідування й закрити кримінальне провадження, батько спочатку пропонував правоохоронцю 200 доларів. Поліцейський відмовився й попередив чоловіка про кримінальну відповідальність за хабарництво. Проте через день чоловік знов звернувся до правоохоронця з хабарем. Щоправда, сума була меншою — 150 доларів.

«Після останньої спроби обвинувачуваний постав перед судом. Чоловіку інкримінували частину 1 статті 369 Кримінального кодексу України — пропозиція службовій особі надати їй неправомірну вигоду за вчинення службовою особою в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища», — повідомляють у пресслужбі апеляційного суду.

Таким чином Полонський районний суд визнав чоловіка винним і затвердив угоду, укладену між обвинувачуваним та прокурором. У результаті його оштрафували на 8 тисяч 500 гривень. Проте наразі чоловік все ще має можливість подати апеляцію на рішення суду.

Читайте також: У Хмельницькому судитимуть тернополянина за спробу підкупу поліцейських

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую