ye-logo.v1.2
12 Грудня, 2019

На Хмельниччині затримали групу осіб, яких підозрюють у вимагані грошей в підприємців

Юна МІТРАШКО Кримінал 3507
Затримали зловмисників вчора, 29 листопада
Затримали зловмисників вчора, 29 листопада. Фото: hm.npu.gov.ua

Затриманих також підозрюють у допомозі бізнесменам усувати конкурентів.

Поліцейські затримали п’ятьох учасників злочинної групи, яких підозрюють у вимагані грошей в підприємців. Про це повідомляє пресслужба обласного управління стратегічних розслідувань Нацполіції.

Згідно з повідомленням правоохоронців, вони отримали інформацію, що на території області «працює» злочинна група. Її учасники вимагають від підприємців кошти за те, щоб підприємці могли працювати без «перешкод». Також група допомагала бізнесменам усувати конкурентів шляхом залякування та «вибивання» з підприємців неіснуючих боргів. На підтвердження «боргів» демонстрували розписки, які, нібито, були написані підприємцями.

На Хмельниччині затримали злочинну групу, яка вимагала гроші у підприємців

Правоохоронці затримали учасників злочинної групи після одержання частини коштів. Фото:hm.npu.gov.ua

«Так, на початку місяця останні прийшли до підприємця та повідомили, що той, начебто, заборгував 13,7 тисяч доларів США і повинен їх якого мого скоріше повернути. У зв’язку з побоюванням фізичної розправи або знищенням майна та відсутністю всієї суми коштів, підприємець пообіцяв віддавати «борг» частинами», - йдеться в повідомленні.

За словами правоохоронців затримали зловмисників вчора, 29 листопада, після одержання частини коштів, зокрема – 1000 доларів США, правоохоронці затримали організатора та учасників злочинної групи, а також замовника. Одержані гроші учасники злочинної групи встигли розподілити між собою.

За інформацією Нацполіції області, наразі вирішується питання щодо затримання фігурантів та повідомлення їм про підозру у вчинені кримінального правопорушення.

Кримінальне провадження відкрито за частиною 3 статті 189 (вимагання) Кримінального кодексу України. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую