ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2020

На Хмельниччині ухвалили вирок трьом неповнолітнім за серію крадіжок

Кримінал 522
Городоцький суд ухвалив вирок трьом неповнолітнім за серію крадіжок
Городоцький суд ухвалив вирок трьом неповнолітнім за серію крадіжок. Фото: ілюстративне з facebook.com

Юнаки обікрали будинок, господарську будівлю, гараж, подвір’я трьох мешканців селища, приміщення недіючого магазину та кафе.

Городоцький районний суд виніс вирок трьом обвинуваченим у серії крадіжок, яким на момент вчинення злочинів було 13-14 років.  Про це повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

Додають, що наймасштабніша крадіжка підсудних була здійснена 16 квітня 2017 року.

«Двоє з цих обвинувачених домовилися обікрасти гаражне приміщення Ярмолинецької райдержадміністрації, яке місцева благодійна організація «Волонтер Ярмолинеччини» використовувала під склад для зберігання продуктів та промислових товарів для учасників АТО. Юнаки зірвали з дверей гаража навісний замок – й винесли звідти харчів і речей на суму понад 8 тисяч гривень. Решту крадіжок неповнолітні обвинувачені вчиняли протягом березня – квітня 2017 року та у жовтні 2018 року. Поодинці, групою по двоє й троє чоловік молоді люди обікрали будинок, господарську будівлю, гараж, подвір’я трьох мешканців селища, приміщення недіючого магазину, діюче кафе у Ярмолинцях», - повідомляє пресслужба суду.

«Виправлення без позбавлення або обмеження волі можливе лише у надзвичайному та винятковому випадку», – такий висновок щодо двох раніше судимих нині 17-річних обвинувачених у крадіжці, вчиненій повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднаній з проникненням в інше приміщення, зробили фахівці центру пробації у досудовій доповіді.

Їх суд визнав винними за частиною 2, частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України - «Крадіжка» та остаточно покарав одного – 4 роками 5 місяцями позбавлення волі, другого – 5 роками 2 місяцями ув’язнення.

Третього обвинуваченого, якому наразі 16 років і не має судимостей, Городоцький районний суд визнав винним за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України і призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі, звільнивши від його відбування на іспитовий строк – 1 рік 6 місяців.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую