ye-logo.v1.2
28 Січня, 2020

Шепетівський суд "кинув" чоловіка у в’язницю за торгівлю канабісом

Андрій ЯЩИШЕН Кримінал 1536
Щоб встановити причетність чоловіка до торгівлі наркотиками, правоохоронці організували у нього контрольні закупки
Щоб встановити причетність чоловіка до торгівлі наркотиками, правоохоронці організували у нього контрольні закупки. Фото: ілюстративне pixabay.com

Слідство встановило кілька випадків продажу ним наркотичних речовин.

Згідно з вироком Шепетівського міськрайонного суду від 28 грудня 2019-го, факти продажу обвинувачуваним канабісу правоохоронці задокументували у березні та квітні минулого року. Для цього вони організували у нього кілька контрольних покупок.

Зокрема, 14 і 15 березня під час проведення контрольних закупок обвинувачуваний збув кілька паперових згортків з канабісом загальною масою 1,161 грама та 1,296 грама відповідно. Тоді за товар у покупців він просив по сто гривень. Далі вже 5 квітня він збув наркотики за 200 гривень загальною масою у понад три грами. Крім того, під час обшуку в його помешканні поліція виявила наркотичні рослини.

Ці факти задокументували правоохоронці. Відповідно чоловіка звинуватили у вчиненні злочину передбаченого частиною 2 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Під час судового засідання обвинувачуваний запевняв, що не продавав наркотиків. Згідно з його показами, він придбав і зберігав для власного споживання.

«Чому закупники були у його будинку пояснити не може, але просив у закупника позичити гроші. Під час обшуку добровільно видав свій пакетик з наркотиком. Звідки ще з’явились в кухні два пакетики з наркотиком, пояснити не може. Каже, що можливо їх підкинули працівники поліції перед обшуком, коли він на 5-10 хвилин ходив у магазин», — зазначається у судовому вироку з посиланням на свідчення обвинувачуваного.

Втім, як йдеться далі, свідки, які були понятими під час проведення закупок і обшуків, підтвердили факт продажу чоловіком канабісу.

У результаті Шепетівський міськрайонний суд визнав чоловіка винним і призначив тому покарання у вигляді шести років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, крім житла. Наразі цей вирок не набув остаточної сили й може бути оскаржений в апеляційному суді.

Читайте також: Наркотики в овочах намагалися передати до СІЗО

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую