ye-logo.v1.2

Хмельничанка, якій винесли вирок за вбивство підприємиці, просить закрити справу

Кримінал 1220
Обвинувачена, яку суд визнав винною в умисному вбивстві хмельницької підприємиці, подала апеляційну скаргу
Обвинувачена, яку суд визнав винною в умисному вбивстві хмельницької підприємиці, подала апеляційну скаргу. Фото: ГУ НП в Хмельницькій області

Згідно з вироком Хмельницького міськрайонного суду її засудили до 15 років позбавлення волі.

Обвинувачена, яку Хмельницький міськрайонний суд визнав винною в умисному вбивстві хмельницької підприємиці, подала апеляційну скаргу, в якій просить вирок місцевого суду скасувати, а кримінальне провадження закрити.

Нагадаємо, Хмельницький міськрайонний суд 31 травня виніс вирок у справі вбивства, що сталося у Хмельницькому 17 вересня 2017 року. Тоді на 50-річну місцеву мешканку, яка проживала на вулиці Інститутській і мала бізнес на ринку, напали та нанесли декілька ударів ножем, від яких жінка померла. Через два місяці за підозрою у вчиненні умисного вбивства правоохоронці затримали 20-річну хмельничанку. Причиною конфлікту стали непорозуміння через обмін валюти. Її причетність до вчинення злочину підтвердила ДНК-експертиза: під час сутички між жінками під нігтями потерпілої залишились біологічні сліди.

У суді першої інстанції своєї вини в умисному вбивстві обвинувачена не визнала. Запевняла, що не мала наміру вбивати, хотіла лише поговорити й вирішити спірне питання з валютою. Про це йдеться у вироку Хмельницького міськрайонного суду. 

Наразі, як повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду, на думку апелянтки, вирок Хмельницького міськрайонного суду незаконний, бо вона жінки не знала, ніколи з нею не зустрічалася і не вбивала. Крім того, вказує на порушення її права на захист, відтак – істотного порушення кримінального процесуального закону. А також на те, що докази у справі здобуті внаслідок порушення прав і свобод людини. Також зазначає, що вирок місцевого суду невмотивований.

Як зазначають в пресслужбі, Хмельницький апеляційний суд продовжить розгляд справи обвинуваченої в умисному вбивстві 13 квітня 2020 року.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую