ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Чоловікам, які вбили подружжя на Кам'янеччині, призначили довічне покарання

Кримінал 1057
Обвинуваченим призначили довічне
Обвинуваченим призначили довічне. Фото: pixabay.com

Події розвивались ще чотири роки тому.

Нещодавно Кам’янець-Подільський міськрайонний суд виніс вирок двом обвинуваченим жорстокому вбивстві двох людей. Про це повідомляють у пресслужбі суду.

«Трагедія сталась 13 серпня 2016 року у селі Великозалісся Кам’янець-Подільського району в одному з місцевих будинків. З власником будинку та його співмешканкою після спільного розпивання спиртних напоїв вчинили розправу їх же односельці. На ґрунті особистих неприязних відносин між власниками житла та гостюючими виникла словесна суперечка. За допомогою ножа та сокири обвинувачені спільно спричинили тяжкі тілесні ушкодження, внаслідок чого настала смерть потерпілих», - зазначають у суді.

Чоловіки, яким інкримінували злочин, свою винуватість не визнавали. Докази переставленні у суді свідчили інше.

«Звернувши увагу на підвищену суспільну небезпеку обвинувачених як особистостей, на що вказує їх асоціальний спосіб життя, зловживання алкогольними напоями, враховуючи, що обвинувачені фактично через незначну сварку безжалісно та цинічно, умисно позбавили життя двох людей, суд присяжних вважає що саме покарання у виді довічного позбавлення волі є справедливим і достатнім», - зазначили у суді.

Таким чином, суд присяжних дійшов висновку про призначення саме такої міри покарання достатньою та справедливою, виходячи з детального аналізу усіх обставин справи.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую