ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Колишнього керівника банківського відділення судитимуть за привласнення коштів

Кримінал 862
На Хмельниччині за привласнення грошей судитимуть колишнього керівника банківського відділення
На Хмельниччині за привласнення грошей судитимуть колишнього керівника банківського відділення. Фото: pixabay.com

Чоловіку загрожує позбавлення волі строком від 5 до 12 років.

Правоохоронці завершили досудове розслідування за фактом привласнення коштів, переданих на зберігання до банку. Як зазначають у прокуратурі Хмельницької області, під час слідства встановлено, що кошти присвоїв керівник банківського відділення.

«Через два місяці після призначення на цю посаду чоловік прийняв на зберігання від клієнта банку 20 тисячі доларів. Замість того щоб помістити кошти у спеціальне сховище, привласнив їх. Відсутність коштів виявлено через два роки, після того, як працівники банку відкрили опломбований зловмисником мішок, в якому мала зберігатись готівка», - зазначають у прокуратурі.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за частиною 5 статті 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) та частиною 2 статті 366 (службове підроблення) КК України направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду. У разі доведення вини, чоловіку може загрожувати позбавлення волі строком від 5 до 12 років.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую