ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

Вкрав упаковку пива: шепетівчанина покарав суд

Кримінал 689
Суд затвердив угоду про примирення: магазин дійшов згоди з грабіжником
Суд затвердив угоду про примирення: магазин дійшов згоди з грабіжником. Фото: pixabay.com

Чоловіка оштрафували.

Шепетівський міськрайонний суд покарав штрафом місцевого жителя, який здійснив грабіж у магазині. Про це повідомляють у пресслужбі суду.

«13 квітня цього року в Шепетівці 26-річний місцевий житель, який був напідпитку, зайшов у спеціалізований магазин і на очах у продавчині вкрав упаковку міцного пива вартістю 392 гривні. 12 літрових пляшок хмільного він разом із другом (який не знав, що товар крадений) випили на території місцевої лікарні того ж дня», - зазначають у суді.

У суді представник потерпілого та обвинувачений за участю захисника укладено угоду про примирення. Підписанти дійшли згоди щодо правової кваліфікації дій чоловіка.

«Із врахуванням всіх обставин справи та особи обвинуваченого, суд дійшов висновку, що узгоджене сторонами покарання відповідає не тільки тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, обставинам справи, але й особі обвинуваченого, є обґрунтованим та буде відповідати цілям покарання», – констатував суд.

Таким чином, Шепетівський міськрайонний суд затвердив угоду про примирення та визнав шепетівчанина винним у грабежі (частина 1 статті 186 Кримінального кодексу України) і призначив обумовлене покарання – 1700 гривень штрафу.

Читайте також: У Шепетівському районі розшукали «псевдомінера» профтехучилища

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую