ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

На Хмельниччині судитимуть підрядника, який «нагрівся» на бюджетних коштах

Кримінал 1291
Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні наразі направлено для розгляду до  суду
Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні наразі направлено для розгляду до суду. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Вони були призначені на реконструкцію системи опалення у навчальних закладах.

На Хмельниччині судитимуть директора підприємства, який заволодів коштами, виділеними з бюджету на реконструкцію системи опалення у навчальних закладах. Про це повідомляє пресслужба прокуратури в Хмельницькій області.

Як зазначають в повідомленні, в межах досудового розслідування кримінального провадження, правоохоронцями встановлено, що директор одного із товариств заволодів бюджетними коштами, призначеними на реконструкцію системи опалення у навчальних закладах.

«Так, у 2016 році між відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади та товариством укладено договір про проведення відповідних робіт вартістю понад 800 тисяч гривень. Виявилось, що взяті на себе зобов’язання підрядник у повному обсязі не виконав, а частиною отриманих від замовника бюджетних коштів заволодів», - зазначають в пресслужбі прокуратури.

Додають, що до офіційних документів про виконання будівельних робіт директор товариства вніс відомості, що частково не відповідають дійсності, внаслідок чого завищив їх вартість на суму майже 65 тисяч гривень, якими заволодів.

За результатами досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів для оголошення особі про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні наразі направлено для розгляду до суду.

Читайте також: Хмельничанин викрав авто, щоб потім розпродати його запчастинами.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую