ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

В області викрили чоловіка, який збував фальсифікований алкоголь та цигарки

Кримінал 724
Наразі проводиться комплекс слідчих дій
Наразі проводиться комплекс слідчих дій. Фото: khmel.gp.gov.ua

Правоохоронці вилучили фальсифікату на суму майже 700 тисяч гривень.

На Хмельниччині виявлено та припинено незаконну діяльність мешканця області, який через мережу торгових точок проводив реалізацію незаконно виготовлених алкогольних напоїв під виглядом горілки, розлитої у картонну тару типу «Bag-in-Box» та тютюнових виробів (сигарет різних найменувань) без марок акцизного податку встановленого зразка. Про це повідомили у пресслужбі Прокуратури у Хмельницькій області.

«Постачання незаконно виготовлених тютюнових виробив та подрібненого тютюну йому здійснював мешканець Тернопільської області, який вдома організував та налагодив переробку сировини для незаконного виготовлення сигарет – тютюну (сушку, подрібнення з використанням спеціального обладнання), який в подальшому незаконно реалізовував на території Тернопільської, Хмельницької та ряду інших областей», - йдеться у повідомлення пресслужби.

За результатами проведення ряду санкціонованих судом обшуків у межах кримінального провадження за частинами 1, 3 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення підакцизних товарів) виявлено та вилучено товари підакцизної групи орієнтовною вартістю 680 тисяч гривень.

Наразі проводиться комплекс слідчих дій з метою встановлення осіб, причетних до вчинення злочину та обставин кримінального правопорушення.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую