ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

Свердлили п’яти і обливали окропом – невідомі катували сім’ю бізнесмена, депутата і секретаря ради на Хмельниччині

Кримінал 9237
У поліції Хмельницької області факт підтвердили, але коментарі і деталі нададуть згодом.
У поліції Хмельницької області факт підтвердили, але коментарі і деталі нададуть згодом. . Фото: bilogirska-gromada.gov.ua

Злочин стався у Білогір’ї вчора, 29 жовтня.

Ввечері 29 жовтня восьмеро чоловіків у балаклавах через незачинені задні двері проникли у житловий будинок депутата Білогірської селищної ради Володимира Матвійця і, зв’язавши трьох членів сім’ї вимагали гроші. Про це повідомив Незалежний громадський портал.

Як розповіли журналісту Сайту «Є» місцеві жителі у Білогір’ї, Володимира Матвійця насамперед знають як підприємця, фермера. І вчорашні події пов’язують саме із цією діяльністю. Однак відомо, що чоловік також останніх декілька років є депутатом і секретарем Білогірської селищної ради.

«Він проживає в селі Українка, це окраїна Білогір’я. Із того, що відомо – він зараз у Хмельницькій обласній лікарні, йому будуть робити операції», – повідомили сайту «Є» власні джерела.

Відомо також, що зловмисники нанесли тілесні ушкодження – опіки окропом і праскою, а також свердлили кінцівки ніг дрилем. Сину та дружині також нанесли чимало тілесних ушкоджень.

Із будинку Володимира Матвійця, як повідомляє НГП, винесли 500 тисяч гривень та 100 тисяч доларів.  

У поліції Хмельницької області факт підтвердили, але коментарі і деталі нададуть згодом. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую