ye-logo.v1.2

На Хмельниччині під логотипами світових брендів продавали фальсифікований алкоголь

Кримінал 5482
Загальна вартість вилученого обладнання та готової продукції склала орієнтовно один мільйон гривень
Загальна вартість вилученого обладнання та готової продукції склала орієнтовно один мільйон гривень. Фото: сектору комунікації поліції Хмельницької області

Під час обшуків правоохоронці виявили понад 800 літрів підробок горілки, віскі та коньяку.

У Хмельницькій області правоохоронці викрили групу осіб, які виготовляли алкогольний фальсифікат і продавали його під логотипами відомих світових брендів. Зокрема, на хмельницькому ринку. Фальсифікат правоохоронці вилучили під час низки обшуків, які були проведені 18 грудня. Про це повідомили у секторі комунікації поліції хмельницької області.

За інформацією пресслужби поліції, 18 грудня правоохоронці одночасно провели десять санкціонованих обшуків. Під час них було вилучено понад 300 літрів спирту й понад 800 літрів готової продукції під логотипами відомих світових брендів. Зловмисники за допомогою примітивного обладнання займались виготовленням підробок горілки, віскі та коньяку. А також правоохоронці конфіскували обладнання, яке використовувалось для виготовлення фальсифікату: картонні коробки, каністри, пластикові пляшки, шланги, помпи, лійки, смакові домішки…

«Загальна вартість вилученого обладнання та готової продукції склала орієнтовно один мільйон гривень. Таким чином правоохоронці запобігли потраплянню великої кількості фальсифікату на святкові столи подолян», — зазначили у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

18 грудня правоохоронці провели десять одночасних обшуків. Фото: сектору комунікації поліції Хмельницької області

18 грудня правоохоронці провели десять одночасних обшуків. Фото: сектору комунікації поліції Хмельницької області

Нині за цим фактом слідчі Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області здійснюють досудове розслідування кримінального провадження за частинами 1 і 3 статті 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Читайте також: Правоохоронці заблокували сайти, через які хмельничанин організував продаж фальсифікованого товару

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую