ye-logo.v1.2

Жителя Хмельниччини відправили до в’язниці за хуліганство, вчинене десять років тому

Кримінал 1014
Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду
Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду. Фото: ілюстративне unsplash.com

Весь цей час чоловік перебував у розшуку.

Інцидент трапився у червні 2009 року. Як повідомляє пресслужба Хмельницького апеляційного суду, тоді ще 23-річний житель села Куражин Новоушицького району вдарив кулаком в обличчя старшого чоловіка. Від удару той упав і отримав закритий перелом кісток гомілки зі зміщенням уламків. Такі ушкодження належать до категорії середнього ступеня тяжкості, що спричинило тривалий розлад здоров’я.

Крім того, за півтора місяця до описаних подій молодому чоловіку було ухвалено вирок за іншим обвинуваченням: Новоушицький районний суд покарав його його трьома роками позбавлення волі, але звільнив від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком.

Цього разу правоохоронці кваліфікували дії чоловіка, як хуліганство, вчинене особою, раніше судимою за хуліганство, та за як умисне заподіяння середньої тяжкості тілесних ушкоджень. Але обвинувачений виїхав із села, куди повернувся через 10 років. Тоді йому і довелося постати перед Віньковецьким районним судом.

У ході судового розгляду потерпілий відмовився від обвинувачення в заподіянні середньої тяжкості тілесних ушкоджень, тому кримінальне провадження за частиною 1 статті 122 Кримінального Кодексу України суд закрив.

«Обвинувачений свою вину у вчиненні хуліганства визнав повністю, пояснив, що того дня зустрів своїх знайомих, які розповіли: потерпілий відпочивав з їхнім батьком на Дністрі й залишив його там. Тому, коли дорогою до річки зустріли того чоловіка, він вдарив його в обличчя кулаком і поїхали далі. Та наступного дня завіз його в лікарню», - йдеться у повідомленні суду.

Як зазначають у пресслужбі, при призначенні покарання, суд взяв до уваги, що обвинувачений раніше судимий, був звільнений від відбування покарання з випробуванням на іспитовий строк, однак вчинив новий злочин, після чого зник з місця проживання та був оголошений у розшук. Тож у жовтні 2019 року чоловіку скасовано звільнення від відбування покарання із випробуванням, та направлено для відбування призначеного судом покарання.

Відтак Віньковецький районний суд визнав чоловіка винним у хуліганстві (частиною 3 статті 296 Кримінального Кодексу України). За сукупністю вироків, приєднавши до призначеного покарання частково невідбуту частину покарання за вироком Новоушицького районного суду, суд призначив йому остаточне покарання – 3 роки і 2 місяці ув’язнення.

Читайте також: Розбійний напад у Городку: одному з засуджених через рік змінили покарання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую