ye-logo.v1.2

Мешканця Хмельниччини судили за серію крадіжок – серед краденого були праска та сокири

Кримінал 481
Суд ув\'язнив чоловіка на 4 роки, але той ще може оскражити цей вирок
Суд ув'язнив чоловіка на 4 роки, але той ще може оскражити цей вирок. Фото: ілюстративне з архіву

За одним епізодом чоловіка виправдали, за іншими – визнали винним.

Полонський районний суд позбавив волі 36-річного чоловіка за серію крадіжок, які той скоїх у своєму та сусідньому селі. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

«Як встановив суд, 36-річний житель Бражинець Полонського району, котрий має сім судимостей за злочини проти власності, повторно скоїв серію крадіжок у своєму та сусідньому селах. Так, 22 грудня 2019 року, переночувавши у свого знайомого в селі Кіпчинці, скористався на ранок його відсутністю та вкрав 5 тисяч гривень, - повідомили в прсеслужбі суду. - 25 грудня ще одна ночівля, цього разу в односельців, не минула без втрат для останніх: обвинувачений, ідучи з будинку, прихопив із собою праску. У лютому 2020 року року з подвір’я жителя села Бражинці вкрав дві сокири, а у травні, зірвавши навісний замок, заліз до хати свого знайомого односельця».

Суд, проаналізувавши докази, які були в справі, дійшов до висновку, що винуватість обвинуваченого підлягає кваліфікації за двома статтями Кримінального кодексу України. При цьому суд виправдав чоловіка за епізодом викрадення 500 гривень з будинку свого знайомого в Понінці за «недоведеністю його участі в цій крадіжці». У підсумку чоловіка позбавили волі на чотири роки.

Однак, вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Читайте також: Покарали крадія подушок та алюмінієвого посуду

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую