ye-logo.v1.2

На Хмельниччині покарали крадія подушок та алюмінієвого посуду

Кримінал 646
Суд врахував, що обвинувачений є тричі судимим і має на утриманні чотирьох дітей
Суд врахував, що обвинувачений є тричі судимим і має на утриманні чотирьох дітей. Фото: ілюстративне pixabay.com

За систематичні крадіжки чоловіку присудили понад п’ять років позбавлення волі.

Такий вирок 43-річному жителю Кам’янця-Подільського нещодавно виніс Чемеровецький районний суд. Чоловіка визнали у вчиненні низки крадіжок зі сільських будинків Чемеровеччини. Про це повідомила пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

За її інформацією з посиланням на текст вироку, торік 22 вересня близько 23-ї ночі обвинувачений приїхав у село Пукляки Чемеровецького району. Переконавшись, що його ніхто не бачить, зайшов на територію одного з господарств. Чоловік цвяховиймачем відтиснув вхідні двері будинку та зайшов всередину. З чужої оселі крадій виніс ікону, алюмінієвий посуд і подушки, наповнені пір’ям. Загальна вартість поцупленого склала 2 тисячі 677 гривень.

Наступного дня в той самий час зловмисник знов навідався у Пукляки. Але цього разу він обікрав іншу хату. Здебільшого він виніс з неї алюмінієвий посуд і подушки на суму 2 тисячі 395 гривень.

Встановлено, що до скоєння подібних злочинів кам’янчанин повернувся 4 листопада. Того дня у селі Кочубіїв Чемеровецького району він поцупив з хати місцевого жителя вісім подушок і дві перини вартістю 2 тисячі 720 гривень.

«Вкрадене він завантажив в автомобіль і поїхав далі вулицею. Минувши кілька будинків, він обікрав ще одну оселю на 3 тисячі 145 гривень. Зокрема, поцупив жіночу дублянку та подушки. По опівночі зловмисник також навідався до сусіднього господарського приміщення. З нього обвинувачений виніс 200 кілограмів меду, два кілограми воску та подушки. Загальна вартість вкраденого оцінюється у 38 тисяч 808 гривень», — зазначили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

За таку діяльність 43-річного жителя Кам’янця-Подільського звинуватили у вчиненні злочину передбаченого частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому).

Під час розгляду справи обвинувачений визнав свою провину. Обираючи йому належне покарання, орган правосуддя врахував каяття чоловіка та сприяння розкриттю злочину. А також те, що він є тричі судимим і має на утриманні чотирьох дітей. Обтяжило вчинені злочини те, що одна з потерпілих осіб — людина похилого віку.

Таким чином Чемеровецький районний суд визнав 43-річного чоловіка у вчинені низки крадіжок і призначив йому п’ять років і два місяці позбавлення волі.

Наразі цей вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений у Хмельницькому апеляційному суді.

Читайте також: На Хмельниччині засудили винуватця ДТП, у якій загинув мотоцикліст

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую