ye-logo.v1.2

Наніс 17 ударів: жителя Нетішина позбавили волі за бійку на автозаправці

Кримінал 5482
Експерт підтвердив, що обвинувачений під час завдання ударів використовував кастет
Експерт підтвердив, що обвинувачений під час завдання ударів використовував кастет. Фото: ілюстративне gettyimages.com

Його затримали під час спроби виїхати у Польщу.

Днями Нетішинський міський суд виніс вирок місцевому жителю, який посеред ночі побив людину на автозаправній станції. Чоловік визнав свою провину лише частково, адже переконував, що постраждалий його спровокував на бійку. Також заперечував, що під час завдання ударів не використовував кастет. Проте такі пояснення суд розцінив як спробу уникнути відповідальності. Про це свідчить вирок, винесений 22 січня цього року.

За його текстом, подія сталася вночі 20 травня 2018 року на одній з автозаправних станцій Нетішина на вулиці Енергетиків. Обвинувачений приїхав на заправку зі своїм товаришем. На її території він ледь не допустив зіткнення з постраждалим, який стояв поблизу сміттєвого бака. Зупинивши авто, зловмисник підійшов до місцевого жителя та безпричинно почав його бити.

Загалом він завдав чоловіку 17 ударів кулаками обох рук і предметом, схожим на металевий кастет. Бив у ділянки рук, тулуба та голови. Як наслідок потерпілий впав на землю та втратив свідомість. Пізніше у нього діагностували численні тілесні ушкодження. Наприклад, закриту черепно-мозкову травму.

Таким чином жителя Нетішина звинуватили за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство). До речі, у 2007 і 2009 роках його вже притягували до кримінальної відповідальності за низкою статей. Серед них: розбій, вимагання та викрадення або позбавлення волі людини.

Під час судового засідання обвинувачений лише частково визнав свою провину. Він пояснив, що того дня приїхав зі своїм товаришем приїхав на автозаправку з нічного клубу, щоб купити сигарет. Там до його автомобіля підійшов невідомий чоловік і почав стукати по ньому рукою.

Читайте також: На Хмельниччині судитимуть матір, яка побила до смерті дитину – прокуратура

«Обвинувачений стверджує, що той чоловік був у стані алкогольного сп’яніння. Він до нього з невідомих причин почав до нього чіплятися. Тому він його відштовхнув. Далі вони впали на землю й почали шарпатися. Тоді товариш відтягнув обвинуваченого й вони поїхали у нічний клуб. Дорогою його зупинили правоохоронці, які не виявили у нього ознак алкогольного сп’яніння. Через деякий час він вирішив поїхати на заробітки у Польщу, але його затримали на державному кордоні та повернули у Нетішин», — йдеться у вироку з посиланням на покази обвинуваченого.

Також чоловік заперечив, що використовував кастет. Цієї ж позиції також дотримувався його товариш, який був свідком події.

Натомість потерпілий говорив зовсім про інше. Він розповів органу правосуддя, що того дня повертався з другом з риболовлі. На автозаправку зайшли випити кави. Коли він підійшов до смітника викинути паперовий стаканчик, обвинувачений ледь не збив його автомобілем. Тому він розвів руки та сказав, що так не робиться.

«Далі його наздогнав обвинувачений з кастетом і почав бити. Отримавши три удари, потерпілий втратив свідомість. Отямившись, він побачив навколо себе багато крові. Обвинувачений, який був поряд, погрожував, що вб’є його. Після цього чоловіка відвезли у лікарю. Далі обвинувачений не вибачався перед ним і не відшкодовував витрати на лікування. Натомість телефонували його друзі, щоб залагодити ситуацію», — зазначено вироку з посиланням на свідчення постраждалого.

Працівники АЗС, які були свідками події, бачили бійку лише частково. Деяких подробиць вже не пам’ятають.

е, що обвинувачений використовував кастет, підтвердив експерт. За його словами, виявлені забійні рани на ділянці голови потерпілого могли бути нанесені лише тверди предметом, а не рукою, ногою чи падінням на землю. Висновок експерта спробував заперечити захисник обвинуваченого, але такі спроби суд розцінив як спробу уникнути відповідальності.

Як наслідок Нетішинський міський суд призначив раніше судимому місцевому жителю чотири роки позбавлення волі.
Наразі цей вирок не набув остаточної законної сили, адже впродовж 30 днів з дати його винесення на нього можна подати апеляцію.

Читайте також: Суд виніс вирок чоловіку, який робив «закладки» наркотиків у Нетішині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую