ye-logo.v1.2

На Полонщині судили матір, немовля якої загинуло під час пожежі

Кримінал 808
 На момент займання в будинку перебували троє малолітніх дітей
На момент займання в будинку перебували троє малолітніх дітей. Фото: ДСНС області

Жінку звинуватили у злісному невиконанні батьківських обов'язків.

У вересні минулого року в селі Новоселиця, що на Полонщині, сталася пожежа будинку, в якому перебувало троє маленьких дітей. Тоді внаслідок займання загинуло восьмимісячне немовля.

Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, місцева жителька, поклавши немовля спати й залишивши двох доньок 2 і 4 років, закрила їх в хаті та пішла з 5-річним сином до місця роботи співмешканця. Це було близько 11:30, а вже о 15 годині сусіди вибивали в будинку вхідні двері й рятували дітей від вогню.

«За словами пожежників, вогонь спалахнув через дитячі пустощі. Двох старших дівчаток, котрі були в коридорі, вдалося вивести із задимленої хати, а наймолодша (була в спальні) від отруєння оксидом вуглецю загинула», - пояснюють у пресслужбі суду.

У судовому засіданні жінка свою вину визнала та розкаялась. Обвинувачена підтвердила, що пішла за продуктами і до співмешканця, залишивши самих у хаті трьох малолітніх доньок, а дізнавшись про пожежу, одразу прибігла додому.

Жінку визнали винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 166 Кримінального кодексу України – злісне невиконання батьками встановлених законом обов'язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки. Призначаючи покарання, суд врахував, що обвинувачена вчинила злочин, який класифікується як нетяжкий, має на утриманні трьох малолітніх дітей віком від двох до п'яти повних років, наразі вагітна, повністю визнала свою вину.

29-річній жительці Полонщини присудили три роки позбавлення волі, звільнивши від відбування призначеного покарання до досягнення її дитиною 2018 року народження семирічного віку, а саме до 26 квітня 2025 року.

Також на обвинувачену поклали низку обов'язків: періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую