ye-logo.v1.2

У Віньківцях призначили покарання чоловіку, який ножем поранив юнака

Кримінал 595
Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду
Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду. Фото: pixabay.com

Скоїв злочин чоловік у стані алкогольного сп’яніння.

Віньковецький суд ухвалив вирок 56-річному обвинуваченому в заподіянні тяжких ножових поранень юнаку. Про це повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді.

«За вироком, 15 червня 2020 року у селі Карижин, що на Віньковеччині, нетверезий 56-річний місцевий житель під час конфлікту з 18-річним юнаком дістав розкладний ніж та двічі вдарив його – в живіт та спину, заподіявши тяжкі тілесні ушкодження», - йдеться у повідомленні.

У цьому кримінальному провадженні 20 квітня 2021 року прокурор та обвинувачений уклали угоду про визнання винуватості. Як встановив суд, 56-річний чоловік обґрунтовано обвинувачується у вчиненні тяжкого злочину, визнав свою вину та підтвердив обставини, за яких це сталося, розкаявся, просив суд затвердити угоду про визнання винуватості, зауважив, що розуміє наслідки укладення та затвердження угоди.

Потерпілий надав письмову згоду на укладення угоди про визнання винуватості. Також суді розповів, що обвинувачений добровільно повністю відшкодував йому заподіяну злочином шкоду, тому жодних претензій він не має

У зв’язку цим, суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень, які є небезпечними для життя в момент заподіяння), призначив іспитовий строк – три роки. 

Читайте також: У Нетішині чоловік через ревнощі поранив свого товариша

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую