ye-logo.v1.2

Обікрав магазин дитячих товарів: полончанина покарав суд

Кримінал 432
Полончанин, котрий викрав виторг магазину дитячих товарів, 80 годин працюватиме на користь громади
Полончанин, котрий викрав виторг магазину дитячих товарів, 80 годин працюватиме на користь громади. Фото: pixabay.com

Чоловіку призначили громадські роботи.

Полонський районний суд визнав винним 39-річного місцевого мешканця у крадіжці. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, чоловіку призначили покарання у вигляді громадських робіт.

«За вироком, близько 17 години 29 березня цього року в Полонному місцевий житель, перебуваючи в магазині дитячих товарів, переконався, що за його діями ніхто не спостерігає, й з шухляди столу продавця вкрав вторговані 800 гривень. Крадіжку зафіксували камери спостереження», - кажуть у суді.

Під час дізнання обвинувачений подав заяву про свою згоду з розглядом обвинувального акта у спрощеному провадженні. Обставини справи ніхто з учасників не заперечував.

Призначаючи покарання, суд, зокрема, врахував обставини, що пом’якшують покарання: щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, відсутність обставин, що його обтяжує, мотиви та причини скоєння кримінального проступку, дані про особу обвинуваченого, його сімейний та матеріальний стан.

«З урахуванням викладеного, а також враховуючи, що обвинувачений не працює, а відтак не має постійного доходу, суд приходить до висновку про необхідність призначення для (нього) покарання, необхідного й достатнього для його виправлення та попередження нових злочинів, у виді громадських робіт», – зазначає суд.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському впіймали ймовірного грабіжника, який обікрав жінку в магазині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую