ye-logo.v1.2

Чергові шахрайства: гроші за роботу та виключення з реєстру боржників

Кримінал 718
Мешканці області, спілкуючись із невідомо в соцмережах та месенджерах, стають жертвами шахраїв
Мешканці області, спілкуючись із невідомо в соцмережах та месенджерах, стають жертвами шахраїв. Фото: ілюстративне автора

Правоохоронці, відкривши кримінальні провадження, розшукують шахраїв.

 Мешканці Хмельниччини продовжують «потрапляти на гачок» шахраїв. Цього разу жертвами злочинців стали дві жінки, які звернулися до правоохоронців із відповідними заявами, на підстав яких ті відкрили кримінальні провадження.

Як розповів сайту «Є» старший інспектор сектору комунікацій управління Нацполіції в Хмельницькій області Олег Поворознюк, обидва випадки були ще в травні, а потерпілі лише зараз звернулися до поліції. Зокрема, мешканка Антонівки, що на Новоушиччині, переписувалася в месенджері з псевдо фірмою з надання працевлаштування. Відправивши невідомій особі копії особистих документів, невдовзі на її ім’я хтось оформив кредит на 24 600 гривень.

А жителька Острівчан, що на Кам’янеччині, переписувалася в однієї з соцмереж із невідомою особою, яка пообіцяла виключити її з реєстру боржників мікрофінасновий операції. За таку послугу перерахувала 5 500 гривень.

«Щоб не стати жертвою шахраїв, необхідно ретельно перевіряти інформацію про тих, з ким спілкуєтеся, - каже старший інспектор сектору комунікацій управління Нацполіції в Хмельницькій області Олег Поворознюк. – Якщо людина шукає роботу, то також слід переконатися, що установа, яка надає послуги з працевлаштування дійсно існує, має відповідну ліцензію. Ну, і, власне, хочу нагадати, що надавати персональні дані, копію документів тощо невідомим особам, завжди несе ризик стати жертвою шахраїв».

Якщо правоохоронцям вдасться знайти злочинців, то їм загрожує до 8 років позбавлення волі.

Читайте також: Понад 100 тисяч виманили псевдобанкіри у чоловіка з Кам’янеччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую