ye-logo.v1.2

У Шепетівці судили чоловіка, який молотком вбив свою сестру та її чоловіка

Кримінал 751
Оголошений чоловіку вирок може бути оскаржений в апеляційному суді
Оголошений чоловіку вирок може бути оскаржений в апеляційному суді. Фото: pixabay.com

Донька убитого подружжя просила для дядька найвищої міри покарання.

Суд ухвалив вирок у справі про подвійне вбивство на Шепетівщині. Як повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді, трагедія трапилась у липні 2020 року під час конфлікту.

«У селі Серединці під час суперечки 58-річна жінка вдарила свого 51-річного брата черпаком по голові. У відповідь той завдав удару в груди, від якого сестра впала, але продовжувала його нецензурно ображати. Тоді чоловік схопив молотка і вдарив її ним у скроню, потім поклав жінку на ліжко, де спав співмешканець і завдав їй ще не менше двох ударів молотком по голові», - кажуть у суді.

У цей час чоловік сестри прокинувся і, побачивши шурина з молотком у руках, почав кричати. Аби позбутися небажаного свідка, розуміючи, що той не міг опиратися, бо був у стані алкогольного сп’яніння і має інвалідність через ампутовану ногу, накинувся на нього з молотком.

«Через травми, несумісні з життям, подружжя померло на місці. А родич, замкнувши хату, два дні переховувався у закинутій пожежній частині.На сполох забила донька убитих, коли батьки не відповідали на дзвінки. Вона попросила сусіда, щоб сходив провідав. Заглянувши у вікно, той побачив тіла загиблих і викликав поліцію», - додають у суді.

Під час засідань обвинувачений свою визнав, розповів, що приїхав у рідне село із Запоріжжя, але в батьківській хаті з дозволу сестри вже жили чужі люди. Тому родичка наполягла, щоб він жив разом з нею і чоловіком, допомагав по господарству. Каже, що працював, розпочав ремонт у хаті, купив будівельні матеріали, проте сестра весь час поводилася агресивно, принижувала його, обзивала – таку поведінку він пояснює наслідком її алкогольної залежності. За його словами, того дня вона накинулася на нього через відмову купити їй пива. До цього вони від обіду пили горілку. Підтвердив, що удари завдавав з прикладанням значної сили, але не розумів, що робить, усе сталося миттєво.

Його племінниця, котра була єдиною донькою в батьків, просила найвищої міри покарання для дядька і заявила цивільний позов про відшкодування завданої злочином моральної шкоди на суму 1 мільйон гривень.

Дослідивши докази у справі, Шепетівський районний суд вирішив призначити чоловіку п'ятнадцять років позбавлення волі. На користь потерпілої суд стягнув 600 тисяч гривень моральної шкоди.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Читайте також: На Дунаєвеччині сина підозрюють у вбивстві матері

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую