ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ексвійськовослужбовця з Хмельниччини засудили за розголошення державної таємниці

Кримінал 1274
Працівники Служби безпеки попередили розголошення даних
Працівники Служби безпеки попередили розголошення даних. Фото: ілюстративне зі сторінки Служби безпеки України

Військова частина, в якій служив офіцер, уклала угоду з підприємством, яке не мало доступу до таких відомостей.

Служба безпеки України викрила ексзаступника командира однієї з військових частин Хмельниччини на розголошенні державної таємниці. Військова частина, в якій служив офіцер, уклала угоду з підприємством, яке було позбавлене допуску до роботи з інформацією, що становить державну таємницю. Про це повідомили в пресслужбі Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області.

За даними слідства, приватне підприємство мало встановити на території військової частини охоронну систему, яка включає, у тому числі, і відеонагляд. Проте, такі роботи на військових об’єктах можуть виконувати тільки фахівці, яким надано доступ до роботи з інформацією, що становить державну таємницю. На той час, коли працівники компанії перевіряли технічний стан автоматизованої системи охорони, у них не було такого допуску.

«Військовий порушив встановлений порядок надання доступу до інформації із обмеженим доступом та допустив комерсантів до робіт. Працівники Служби безпеки попередили розголошення даних», - додали в пресслужбі.

Славутський міськрайонний суд визнав ексзаступника командира винним у розголошенні відомостей, що становлять державну таємницю. 

Читайте також: На Хмельниччині викрили незаконне виробництво алкоголю

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую