ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Підробляли заповіти померлих: двом головам сіл Хмельницького району загрожує в’язниця

Кримінал 2504
Завдяки фіктивним заповітам одна з голів передала землю знайомим, а інша — власному чоловіку
Завдяки фіктивним заповітам одна з голів передала землю знайомим, а інша — власному чоловіку. Фото: ілюстративне pixabay.com

Посадовиці заволоділи понад восьми гектарами землі померлих односельців.

Невдовзі двоє голів сільських рад Хмельницького району опиняться на лаві підсудних. Їх звинувачують у підробці заповітів померлих односельців для заволодіння їх землею. Максимальне покарання, яке їм може загрожувати, — до трьох років в’язниці. Про це розповіли у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

Слідство встановило, що обоє посадовиць вирішили розпоряджатися майном давно померлих односельців, які за життя нікому його не заповіли. Для цього вони почали підробляти заповіти.

«На підставі підроблених заповітів однієї з голів сільських рад її знайомі отримали у власність понад п’ять гектарів землі. Інша обраниця не посоромилась оформити заповіт щодо 3,3 гектара землі на ім’я свого чоловіка», — зазначили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

Правоохоронці не уточнюють, про які саме села йдеться. Однак ймовірно вони розташовані на території ліквідованого Летичівського району, адже обвинувальні акти до суду вже передали співробітники Летичівської окружної прокуратури.

Обраниць судитимуть за двома статтями Кримінального кодексу України. А саме: частиною 1 статті 364 (Зловживання владою або службовим становищем) і частиною 1 статті 366 (Службове підроблення). Відтак їм може загрожувати до шести місяців арешту або до трьох років обмеження чи позбавлення волі з позбавленням до трьох років права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю зі штрафом від 4 тисяч 250 гривень до 12 тисяч 750 гривень.

Читайте також: У Хмельницькому затримали чоловіка, який зізнався, що «мінував» вокзал

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую