ye-logo.v1.2

Майже 11 мільйонів гривень мають сплатити за зрубані дерева у заказнику «Мальованка»

Кримінал 3916
Підприємство незаконно вирубало майже 2,5 тисячі дерев
Підприємство незаконно вирубало майже 2,5 тисячі дерев. Фото: ілюстративне pixabay.com

Територія заповідника входить до об’єктів Смарагдової мережі України.

Майже 11 мільйонів гривень має сплатити лісогосподарське підприємство за незаконну порубку лісу в регіональному ландшафтному парку «Мальованка», розташованого на території Шепетівського району. Про це повідомляють в Хмельницькій обласній прокуратурі.

Зазначають, що здовольнивши апеляційну скаргу Хмельницької обласної прокуратури Північно-західний апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції та постановив нове, яким зобов’язав лісогосподарське підприємство сплатити такий штраф за шкоду, заподіяну незаконною порубкою лісу.

«Встановлено, що підприємство всупереч вимогам законодавства самовільно здійснило неправомірну порубку майже 2,5 тисяч дерев різних порід на території регіонального ландшафтного парку «Мальованка» - кажуть в прокуратурі.

Додають, що територія заповідника входить до об’єктів Смарагдової мережі України та підпадає під охорону Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі.

Раніше Хмельницький господарський суд відмовив у задоволенні позову прокуратури, втім суд апеляційної інстанції, підтримавши позицію прокурора, задовольнив позов про стягнення мільйонних збитків у повному обсязі.

Читайте також: У Кам'янці-Подільському вандали пошкодили молоді дерева

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую