ye-logo.v1.2

За дописи в соцмережах на Хмельниччині до в'язниці відправили іноземця

Кримінал 3489
Хмельницький апеляційний суд залишив без змін вирок обвинуваченому
Хмельницький апеляційний суд залишив без змін вирок обвинуваченому. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чоловік у своїх публікаціях закликав захопити державну владу України.

На Хмельниччині засудили чоловіка, який розповсюджував матеріали із закликами до захоплення державної влади. Засуджений – 55-річний громадянин Республіки Казахстан, який понад десять років мешкає на території області.

Як розповідають у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, чоловік у соцмережі «Одноклассники» публікував заклики до насильницького захоплення державної влади України. У листопаді минулого року на своїй сторінці в соцмережі він розмістив три такі публікації. Іноземець називав представників центральних органів державної влади «бандерівською хунтою» і закликав створити на території держави утворення на зразок так званих «Л/ДНР».

За таку діяльність Хмельницький міськрайонний суд призначив чоловікові покарання у виді чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна, крім житла (частина 3 статті 109 Кримінального кодексу України).

Підсудний оскаржив вирок до апеляційного суду, просив пом’якшити призначене покарання. На його думку, суд першої інстанції не повною мірою врахував, що він свою вину у вчиненому визнав повністю, щиро розкаюється, з 2011 року проживає в Україні з дружиною та її дітьми. Однак апеляційну скаргу відхилили, залишивши вирок без змін.

Читайте також: Збита ракета над Хмельниччиною - фото наслідків прокоментував Гамалій

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую