ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

За хабар судитимуть доцентку хмельницького університету

Кримінал 7429
Правоохоронці не уточнюють назву університету, де працює затримана
Правоохоронці не уточнюють назву університету, де працює затримана. Фото: Нацполіції області

Освітянка планувала отримати 12 тисяч доларів хабаря, натомість може отримати до 5 років ув’язнення.

У Хмельницькому перед судом постане завідувачка відділу аспірантури та докторантури одного з місцевих вузів. Доцентка отримала чотири тисячі доларів США за допомогу у безперешкодному вступі до аспірантури вищого навчального закладу. Першого лютого правоохоронці її викрили під час одержання зазначеної суми, а потім провели санкціоновані обшуки за місцем роботи та проживання фігурантки.

Як зазначають у секторі комунікації Нацполіції області, наразі слідчі закінчили досудове розслідування.

«Загалом громадянин мав передати працівниці вузу близько 12 тисяч доларів США за безперешкодний вступ в аспірантуру навчального закладу за скороченою програмою, за допомогу у написанні та публікації необхідних наукових статей та безперешкодний захист дисертаційного дослідження з метою здобуття наукового ступеня – кандидат юридичних наук», - йдеться у повідомленні.

Обвинувальний акт за частиною 2 статті 369-2 (фактом одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування) Кримінального кодексу України направлено до суду. Санкція статті передбачає від 2 до 5 років ув’язнення.

Читайте також: На Хмельниччині судитимуть медика, який взяв 1100 доларів за встановлення групи інвалідності

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую