ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На понад 100 тисяч гривень ошукали шахраї чотирьох мешканців Хмельниччини

Кримінал 1014
Житель Кам
Житель Кам'янця-Подільського під час купівлі каблучки втратив 48 тисяч гривень. Фото: ілюстративне pixabay.com

Два шахрайства стосуються діяльності псевдобанкірів, ще два - купівлі-продажу товарів через інтернет.

Мешканці Хмельниччини продовжують потрапляти на вудку шахраїв. Як повідомляють в секторі комунікації Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області, лише за минулу добу, 9 серпня, шахраї ошукали чотирьох мешканців області на понад 100 тисяч гривень. Два шахрайства стосуються діяльності псевдобанкірів, ще два - купівлі-продажу товарів через інтернет.

«До жительки Кам’янця-Подільського зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником банку, і під приводом проведення певних операцій випитала персональні дані й зняла з рахунку потерпілої більше 29 тисяч гривень. За аналогічною схемою майже 9 тисяч гривень втратила жителька Славути», - кажуть в поліції.

Також, за словами правоохоронців, у Хмельницькому волонтери, намагаючись придбати військову амуніцію за оголошенням в одній із соціальних мереж, перерахували шахраям понад 21 тисячу гривень, а товар так і не отримали.

А житель Кам’янця-Подільського під час купівлі каблучки на одному із сайтів за пропозицією шахрая переніс спілкування з офіційного додатку сайту в один із месенжерів, де відсутній контроль служби безпеки. Отримав фіктивне посилання на послуги доставки, після чого з його рахунку зняли 48 тисяч гривень.

Наразі за усіма цими фактами шахрайства працівники поліції проводять перевірки і закликають громадян бути обачними під час проведення фінансових операцій.

Читайте також: Псевдобанкіри ошукали жителів Хмельниччини на майже 30 тисяч гривень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую